Her finn du namn og adresser til styremedlemmer, gruppeleiarar og anna personell i MIL 2021:

Styret i MIL 2021

Eldbjørg Hatledal – leiar eldbjorg.hatledal@gmail.com 97 07 66 95

Tor Ivar Kandal nestleiar - tor.ivar.kandal@ncc.no


Antonia Karete Haugen Kongsvik – sekretær antoniakaretekongsvik@gmail.com  90 99 99 88
Monica Halsteinslid monica@termopartner.no 41 68 40 66
Sjur Ole Svarstad sjurole@hotmail.com 

Johan Eirik Meland  jemeland@gmail.com 


1.vara: Sigbjørn Kirkeeide   sigbjorn@fjossystemer.no 
2.vara: Anne Marie Svarstad annemariesvarstad3@gmail.com 

----------------------------------------------------------------
Nils Heggdal - kasserar nils@iras.as 92 60 66 63
-----------------------------------------------------------------

Dagleg leiar Ullsheim/ansvarleg for utleige av Ullsheimsanlegget:


Klemet Bø dagleg leiar Ullsheim klem-b@online.no 91 31 95 12

--------------------------------------------------------------------
Gruppeleiarar:

Pål Trøsken skiskyting  paal.troesken@gmail.com  41 32 78 22
Sigbjørn Fænn ski siggen_fen@hotmail.no 48 25 26 62
Margunn Hjelmeset barneidr.sk. marg-hje@frisurf.no 41 62 82 68
Antonia Karete Kongsvik friidrett antoniakaretekongsvik@gmail.com  90 99 99 88
Ann Kristin Grodås trim grodaas@blisunn.no  41 45 75 53
Anne Marie Svarstad orientering  annemariesvarstad3@gmail.com 92 60 90 77

Andre:

Per Jakob Kyrkeeide vaktm/ reinh per.jakob.kyrkjeeide@enivest.net 92 22 30 02
Antonia Karete Haugen Kongsvik – heimesida antoniakaretekongsvik@gmail.com  90 99 99 88



Oversikt over gruppestyra, revisorar og valnemnd i 2021


Styret i skiskyttargruppa 2021


Leiar: Pål Trøsken
Nestleiar: John Roger Meland
Styremedlem: Sissel Svarstad
Styremedlem: Malin Carlsson
Styremedlem:  Anne Irene Teige

Styremedlem: Jørn Hilde


Styret i skigruppa 2021


Leiar: Sigbjørn Fænn
Styremedlem: Margunn Hjelmeset
Styremedlem: Kjetil Svarstad
Styremedlem: Vidar Stavik
Styremedlem: Johnny Seljeset




Styret i orienteringsgruppa 2021:


Leiar: Anne Marie Svarstad   
Styremedlem: Aslaug Thingnes Bø
Styremedlem:  Kristin Hatledal                                                                                                                                                                                                     Styremedlem: Henning Heimlid


Styret for barne- og ungdomsgruppa, trimgruppa/friidrettsgruppa 2021:


Leiar: Ann Kristin Grodås
Styremedlem: Even Nesje

Styremedlem: Sigbjørn Kirkeeide

Styremedlem: Marte Holien Bø

Kontaktperson friidrett: Antonia Karete Haugen Kongsvik

Kontaktperson Postvegløpet: Sjur Ole Svarstad

Leiar Markane og Stryn barneidrettskule: Margunn Hjelmeset


Revisorar 2021:

Monica Osvold
Ester Anny Skrede
Varamedlem: Michelle Lindvik


Valnemnd i 2021
Leiar: Ingrid Wangensteen Flore
Medlem:  Gunn Skrede                                                                                                                                                                                                   Medlem: Idar Holen

Varamedlem: Rasmus Endre Bø


Styremedlem i Team Statkraft Nordfjord: John Roger Meland





Levert av IdrettenOnline