Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 24 Oct
kl 15:00 - 18:00
Basar og premiefest i Skogstjerna
Markane IL   Det vert tradisjonell basar i kominasjon med…
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 1 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 1 Nov
kl 19:30 - 21:30
Styremøte i Markane IL
Markane IL   Ullsheim
Mon 8 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 15 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 22 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 29 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 6 Dec
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 13 Dec
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Mon 20 Dec
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 18 Oct
kl 19:30 - 21:30
Styremøte i Markane IL
Markane IL  
Ullsheim   Les mer  
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 20:00
Markanebading
Markane IL  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Nær-o-løp på Tverrfjellet
Markane IL  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:30 - 22:00
Styremøte i Markane IL
Markane IL  
Ullsheim   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 21:00
AVLYST! Postvegløpet
Markane IL  
På grunn av utviklinga i koronasituasjonen…   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 19:30 - 22:00
Styremøte i Markane IL
Markane IL  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 19:30 - 21:30
Styremøte i Markane IL
Markane IL  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Nær o-løp Ullsheim
Markane IL  
Torsdag 3. juni blir det nær o-løp på Ullsheim…   Les mer  
Tue 18 May
kl 19:00 - 21:00
Styremøte i Markane IL
Markane IL  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline