Markane IL

Markane IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 2 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL   Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…
Mon 9 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL   Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…
Mon 16 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL   Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…
Mon 23 Nov
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL   Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 22:00
Styremøte i MIL
Markane IL  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 21:30
Omframt årsmøte i Markane IL
Markane IL  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 21:30
Styremøte i Markane IL
Markane IL  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:00
Nær o-løp, Veten
Anne Marie Svarstad   Markane IL
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 19:00
Nær o-løp, Markane
Anne Marie Svarstad   Markane IL
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 20:00
Markanebadinga
Markane IL  
Kvar måndag i Stryn symjehall. Alle medlemer…   Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 19:00
Nær o-løp, Veten
Anne Marie Svarstad   Markane IL
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
AVLYST-Postvegløpet
Markane IL  
Løpet vert avlyst sidan på grunn av…   Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:00 - 19:00
Nær o-løp på Ullsheim
Markane IL  
Nær-o-løpa startar opp etter…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
Nær-o-løp nr 4
Markane IL  
Meir info kjem   Les mer  
Thu 14 May
kl 18:00 - 20:00
Nær-o-løp nr 1 på Sætren
Markane IL  
Det vert nær-o-løp på Sætren frå kl.1800 Sjå…   Les mer  
Powered by: Bloc