.

Postet av Markane IL den 6. Des 2013

Her finn du namn og adresser til styremedlemmer, gruppeleiarar og anna personell i MIL 2014:

Styret i MIL 2014


Eldbjørg Hatledal – leiar aa-in-h@online.no 97 07 66 95

Hallgeir Nygård – nestleiar hallgeir.nygard@vikorsta.no 48 89 64 67

Antonia Karete Haugen Kongsvik – sekretær antoniak@online.no 90 99 99 88

Arvid Hatledal hatledal@online.no 90 63 71 60

Alf Martin Almskår alfmartin72@hotmail.com  41 18 74 39

Magne Maurset    laurulf@gmail.com             48 11 42 13.

1.vara: Sigbjørn Fænn siggen_fen@hotmail.no 48 25 26 62

2.vara: Monica Halsteinslid monica@termopartner.no 41 68 40 66

----------------------------------------------------------------

Nils Heggdal - kasserar nils@iras.as 92 60 66 63


-----------------------------------------------------------------

Dagleg leiar Ullsheim/ansvarleg for utleige av Ullsheimsanlegget:

Klemet Bø dagleg leiar Ullsheim klem-b@online.no 91 31 95 12

--------------------------------------------------------------------
Gruppeleiarar:

Monica V. Halsteinslid skiskyting monica@termopartner.no 41 68 40 66

Sigbjørn Fænn ski siggen_fen@hotmail.no 48 25 26 62

Margunn Hjelmeset barneidr.sk. marg-hje@frisurf.no 41 62 82 68

Aslaug Thingnes Bø friidr. aslaugtb@gmail.com 40 04 03 25

Per Jakob Kyrkeeide trim per.jakob.kyrkjeeide@enivest.net 92 22 30 02

Grete Zachariassen orientering grete.zac@gmail.com 90 18 21 68

Andre:

Per Jakob Kyrkeeide vaktm/ reinh per.jakob.kyrkjeeide@enivest.net 92 22 30 02

Antonia Karete Haugen Kongsvik – heimesida antoniak@online.no 90 99 99 88

Hallgeir Nygård – ansv. politiattestar hallgeir.nygard@vikorsta.no 48 89 64 67

Oversikt over gruppestyra, revisorar og valnemnd i 2014

Styret i skiskyttargruppa 2014

Leiar: Monica Halsteinslid

Nestleiar: John Roger Meland

Styremedlem: Jan Egil Gjørven

Styremedlem: Knut Arild Løvdal

Styremedlem: Kari Tonning

Styret i skigruppa 2014

Leiar: Sigbjørn Fænn

Styremedlem: Margunn Hjelmeset

Styremedlem: Kjetil Svarstad

Styremedlem: Svein Rune Aaland

Styremedlem: Anne Marie Svarstad

Styremedlem: Thomas Heisig

Styret i orienteringsgruppa 2014:

Kontaktperson: Grete Zachariassen

Styremedlem: Per Øen

Styremedlem: Sissel Svarstad

Styremedlem: Åshild Sætren Bøe

Styremedlem: Svein Arne Lødemel

Styret for barne- og ungdomsgruppa, trimgruppa/friidrettsgruppa 2014:

Leiar: Per Jakob Kyrkjeeide

Styremedlem: Bodil Dybevoll

Styremedlem: Sigbjørn Kirkeeide

Styremedlem: Even Nesje

Leiar friidrett: Aslaug Thingnes Bø

Leiar Markane og Stryn barneidrettskule: Margunn Hjelmeset

Revisorar 2014:

Ester Anny Skrede

Randi Lindvik

Varamedlem: Per Ove Kjøs

Valnemnd i 2014:

Leiar: Wenche Arntsen

Medlem: Ann Kristin Grodås

Medlem: Frank Jakob Sandbakk

Varamedlem: Per Heimlid

Styremedlem i Team Statkraft Nordfjord: John Roger Meland




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline