Orienteringsløp 27.-28.08.2011

Postet av Markane IL den 31. Aug 2011

Resultat frå DM i Haugesund

 

Årets DM i Haugesund gjekk utan deltakarar frå Markane IL på startstreken. Dermed er det berre å satse på betre deltaking frå laget ved neste høve.

Nedanfor ligg resultatlista for årets DM.

 

 

 

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

C-Åpen 1,7 KM

1 Erlend Skar Samnanger IL

21:38 12:43

2 Marie Dymbe IL Gneist

23:02 01:24 13:32

3 Møyfrid Larsen Stavanger

24:52 03:14 14:37

4 Linn-Cathrin Almeland Varegg Fleridrett

24:54 03:16 14:38

5 Ane Eikehaugen Sandnes IL (Rogaland)

26:26 04:48 15:32

6 Marianne Dymbe IL Gneist

27:13 05:35 16:00

7 Unn Iveland Jacobsen Haugesund IL

29:40 08:02 17:27

8 Vidar Flesland IL Gneist

30:55 09:17 18:11

9 Vilde Aarreberg Nordstrøm Haugesund IL

35:04 13:26 20:37

10 Benedicte Monstad Flesland IL Gneist

36:48 15:10 21:38

11 Janicke Agaberg Varegg Fleridrett

38:56 17:18 22:54

12 Gro Njølstad Varegg Fleridrett

46:13 24:35 27:11

DSQ May-lill Damm TIF Viking

30:42 DSQ250 for 150

Antall 13 Påmeldte: 17 Startende: 13 Ant. poster 7

D -10 1,7 KM

Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL

22:08

Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett

19:09

Sara Nystrøm Olsen Stavanger

39:33

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Ant. poster 7

D 11-12 1,7 KM

1 Julie Roll Tørnqvist Fana IL

24:24 14:21

2 Julie Mathilde Ullern Fana IL

28:29 04:05 16:45

3 Mari A. Fosse Varegg Fleridrett

34:53 10:29 20:31

Antall 3 Påmeldte: 4 Startende: 3 Ant. poster 7

D 11-12N 1,2 KM

1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular

12:00 10:00

2 Synne Waage Tveit Samnanger IL

12:30 00:30 10:25

3 Martine Berntssen IL Gular

13:28 01:28 11:13

4 Ingeborg Stuland Tysvær Varegg Fleridrett

24:17 12:17 20:14

Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4 Ant. poster 6

D 13-14 3,1 KM

1 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett

38:29 12:24

2 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett

42:40 04:11 13:45

3 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL

44:20 05:51 14:18

4 Line Laurantsen IL Gneist

47:37 09:08 15:21

5 Ingunn Rognsvåg Fana IL

48:09 09:40 15:31

6 Sigrid Søvik IL Gneist

51:33 13:04 16:37

7 Constance Storvestre Varegg Fleridrett

1:05:33 27:04 21:08

8 Lise Lotte Flesland IL Gneist

1:05:38 27:09 21:10

9 Ida Johanne Aadland Samnanger IL

1:06:39 28:10 21:30

10 Julie Askeland Fana IL

1:14:52 36:23 24:09

DSQ Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett

1:04:26 DSQ250 for 150

Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11 Ant. poster 8

D 15-16 4,3 KM

1 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering

52:36 12:13

2 Vibeke Rykkje Fana IL

1:00:24 07:48 14:02

eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:1

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

D 15-16 4,3 KM

3 Ragnhild Femsteinevik IL Strand-Ulv

1:03:33 10:57 14:46

4 Synnøve Hatland Voss IL

1:12:42 20:06 16:54

5 Ingeborg Aadland Samnanger IL

1:28:49 36:13 20:39

6 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland)

1:30:27 37:51 21:02

7 Louise Fiskå Sveio OL - Orientering

1:39:32 46:56 23:08

8 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland)

1:39:48 47:12 23:12

9 Kristiane E. Ottesen Varegg Fleridrett

1:40:21 47:45 23:20

Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9 Ant. poster 10

D 17-18 5,1 KM

1 Nina Marie Larsen Stavanger

1:42:27 20:05

2 Ingelinn Molvik IL Gneist

1:43:04 00:37 20:12

3 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL

1:50:37 08:10 21:41

4 Elisbeth Hegdal Egersund OK

2:01:31 19:04 23:49

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4 Ant. poster 14

D 19-20 5,1 KM

1 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett

1:08:33 13:26

2 Berit-Kristine Lima Ganddal IL

1:08:47 00:14 13:29

3 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett

1:10:18 01:45 13:47

4 Ingrid Eggen Haugesund IL

1:25:28 16:55 16:45

5 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett

1:34:23 25:50 18:30

6 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen

1:34:46 26:13 18:34

7 Ann-Elin Bendiksen Fana IL

1:41:46 33:13 19:57

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Ant. poster 14

D 21- 6,4 KM

1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL

1:13:06 11:25

2 Kari Svingheim Varegg Fleridrett

1:16:53 03:47 12:00

3 Mariell Arntzen IL Gneist

1:57:58 44:52 18:25

4 Trine Bolstad Ganddal IL

2:47:37 1:34:31 26:11

DSQ Helen Martinsen IL Gular

1:28:27 DSQ250 for 142

Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 5 Ant. poster 17

D 40- 5,1 KM

1 Inger Tone Nygård Egersund OK

1:11:37 14:02

2 Lise Roll Fana IL

1:16:16 04:39 14:57

3 Ragnhild Auglænd Ganddal IL

1:16:53 05:16 15:04

4 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL

1:17:17 05:40 15:09

5 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering

1:18:24 06:47 15:22

6 Vibeke Lamark Ganddal IL

1:22:00 10:23 16:04

7 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland)

1:37:24 25:47 19:05

DSQ Hege Fjellbirkeland IL Gular

1:24:54 DSQ250 for 130

DSQ Turid Vrålstad Varegg Fleridrett

1:54:57 DSQ250 for 120

Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9 Ant. poster 14

D 50- 4,6 KM

1 Anne Garsrud Vaulen

1:09:09 15:01

2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL

1:10:06 00:57 15:14

3 Turid Rognsvåg Fana IL

1:11:23 02:14 15:31

4 Nina Soligard Bergens TF

1:13:50 04:41 16:03

eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:2

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

D 50- 4,6 KM

5 Siren Greve Bergens TF

1:16:12 07:03 16:33

6 Anne Løver Stord Orientering

1:26:22 17:13 18:46

7 Evy Vikingstad Torvastad IL

1:36:52 27:43 21:03

8 Anne Westergård Varegg Fleridrett

1:45:15 36:06 22:52

9 Gro Birkeland Søvik IL Gneist

1:52:42 43:33 24:30

Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9 Ant. poster 11

D 60- 3,2 KM

1 Edel Slettemark Stord Orientering

48:40 15:12

2 Berit Hegdal Bergens TF

52:14 03:34 16:19

3 Kirsten Hausken Torvastad IL

55:02 06:22 17:11

4 Gry Vikhamar Thengs Stavanger

59:08 10:28 18:28

5 Haldis Glendrange Stavanger

59:53 11:13 18:42

6 Turid Nystrøm Stavanger

1:02:35 13:55 19:33

7 Astri Ese Hole Bergens TF

1:22:42 34:02 25:50

DSQ Reidun M. Karlsen Stavanger

1:41:01 DSQ Missed 135

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8 Ant. poster 9

D 70- 3,2 KM

1 Ingrid Roll Fana IL

1:49:12 34:07

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1 Ant. poster 9

D17-K 4,3 KM

1 Anne Kari Vikingstad IL Gular

53:06 12:20

2 Linda Rykkje Stord Orientering

59:19 06:13 13:47

3 Wenche M. Sæbbø Stavanger

1:00:59 07:53 14:10

4 Lene Rykkje Fana IL

1:06:38 13:32 15:29

5 Nina Goga Bergens TF

1:11:50 18:44 16:42

6 Lisbeth Aadland Samnanger IL

1:12:01 18:55 16:44

7 Malene Øen Stord Orientering

1:15:32 22:26 17:33

8 Wenche Gjesdal Varegg Fleridrett

1:17:24 24:18 18:00

9 Britt Nilsen Vaulen

1:21:43 28:37 19:00

10 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett

1:23:11 30:05 19:20

11 Gunhild Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland)

1:31:30 38:24 21:16

12 Åse Waage Tveit Samnanger IL

1:37:45 44:39 22:43

DSQ Mette Storvestre Varegg Fleridrett

Antall 13 Påmeldte: 14 Startende: 13 Ant. poster 10

H -10 1,7 KM

Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett

25:06

Steinar Waage Tveit Samnanger IL

40:47

Scott Juvik IL Gular

18:29

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Ant. poster 7

H 11-12 1,7 KM

1 Stian Rykkje Stord Orientering

19:02 11:11

2 Kristian Rykkje Fana IL

22:12 03:10 13:03

3 Magnus Njølstad Vonen Varegg Fleridrett

24:03 05:01 14:08

4 Simen Dymbe IL Gneist

24:16 05:14 14:16

5 Sindre Skar Samnanger IL

28:24 09:22 16:42

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5 Ant. poster 7

eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:3

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

H 11-12N 1,2 KM

1 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL

09:38 08:01

2 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular

11:39 02:01 09:42

3 Jens Andreas Thuestad Haugesund IL

12:29 02:51 10:24

4 Jørgen Fiskå Sveio OL - Orientering

15:18 05:40 12:45

5 Anders Falck Nygård Haugesund IL

16:41 07:03 13:54

6 Magnus Thuestad Haugesund IL

20:45 11:07 17:17

DSQ Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL

15:29 DSQ249 for 155

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Ant. poster 6

H 13-14 3,1 KM

1 Sondre Damm TIF Viking

36:20 11:43

2 Johannes Djupesland Haugesund IL

41:17 04:57 13:19

3 Kristoffer Nygård Egersund OK

42:06 05:46 13:34

4 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett

42:29 06:09 13:42

5 Jakob Eikner Fana IL

44:06 07:46 14:13

6 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett

45:10 08:50 14:34

7 Amund Garsrud Tvedt Vaulen

46:15 09:55 14:55

8 Sander Claussen Fana IL

50:18 13:58 16:13

9 Brage Løver Hovden Stord Orientering

53:59 17:39 17:24

10 Erik Dymbe IL Gneist

54:52 18:32 17:41

11 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett

58:47 22:27 18:57

12 Håkon Akselsen Haugesund IL

1:03:37 27:17 20:31

13 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL

1:10:35 34:15 22:46

14 Eskil A. Fosse Varegg Fleridrett

1:12:09 35:49 23:16

DSQ Bjørn Kvale IL Gneist

1:08:16 DSQ Missed 105

DSQ Torbjørn Steffensen Haugesund IL

1:10:39 DSQ250 for 134

Antall 16 Påmeldte: 16 Startende: 16 Ant. poster 8

H 15-16 5,1 KM

1 Mads Claussen Fana IL

56:23 11:03

2 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland)

59:48 03:25 11:43

3 Olav Ekrheim Fana IL

1:01:02 04:39 11:58

4 Ingvar Rafdal Stord Orientering

1:02:03 05:40 12:10

5 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett

1:02:57 06:34 12:20

6 Håvard Nummedal Os Førde IL

1:03:24 07:01 12:25

6 Martin Susort Kvale Haugesund IL

1:03:24 07:01 12:25

8 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL

1:05:32 09:09 12:50

9 Håkon Rykkje Stord Orientering

1:07:44 11:21 13:16

10 Henrik Røen Samnanger IL

1:11:15 14:52 13:58

11 Andreas Djupesland Haugesund IL

1:13:46 17:23 14:27

12 Sivert Årdal Førde IL

1:14:23 18:00 14:35

13 Jens Eikehaugen Sandnes IL (Rogaland)

1:14:59 18:36 14:42

14 André Dyrstad IL Gneist

1:23:51 27:28 16:26

15 Ross Juvik IL Gular

1:27:01 30:38 17:03

16 Jardar Lindaas Bringedal Haugesund IL

1:28:04 31:41 17:16

DSQ Robert Tokheim Odda OL

05:37 DSQ

DSQ Jostein Bergsvåg Stord Orientering

23:30 DSQ

DSQ Stian Jansen Vaulen

54:00 DSQ250 for 120

DSQ Espen Falck Nygård Haugesund IL

1:35:44 DSQ Missed 110

DSQ Marius Myhre Sælevik Haugesund IL

1:43:59 DSQ250 for 136

DSQ Torstein Borsheim Kyllesø Sandnes IL (Rogaland)

1:53:03 DSQ250 for 120

Antall 22 Påmeldte: 22 Startende: 22 Ant. poster 14

eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:4

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

H 17-18 6,4 KM

1 Per Øyvind Valen Haugesund IL

57:45 09:01

2 Ørjan Rykkje Fana IL

1:06:24 08:39 10:22

3 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett

1:09:54 12:09 10:55

4 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen

1:09:56 12:11 10:55

5 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett

1:12:47 15:02 11:22

6 Sondre Kongsgård IL Gneist

1:18:48 21:03 12:18

7 Martin Femsteinevik IL Strand-Ulv

1:23:43 25:58 13:04

8 Thomas Brattebø Jansen Vaulen

1:24:06 26:21 13:08

9 Tore Eirik Havnen Johansen Bergens TF

1:25:52 28:07 13:25

10 Endre Haugland Vaulen

1:32:11 34:26 14:24

11 Sindre Løver Hovden Stord Orientering

1:36:45 39:00 15:07

12 Cato Eike Vaulen

1:37:11 39:26 15:11

Antall 12 Påmeldte: 12 Startende: 12 Ant. poster 17

H 19-20 6,4 KM

1 Andreas G. Polden Stord Orientering

1:21:06 12:40

2 Sturle Nordeide IL Gneist

1:25:17 04:11 13:19

3 Råmund Løver Hovden Stord Orientering

1:36:25 15:19 15:03

Antall 3 Påmeldte: 4 Startende: 3 Ant. poster 17

H 21- 8,7 KM

1 Rune Nygaard IL Gular

1:14:42 08:35

2 Alf Johan Lima Ganddal IL

1:15:36 00:54 08:41

3 Arild Aasheim Ganddal IL

1:15:38 00:56 08:41

4 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL

1:18:31 03:49 09:01

5 Bjarthe Westerheim Stord IL

1:18:41 03:59 09:02

6 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett

1:19:55 05:13 09:11

7 Magne Knudsen IL Gneist

1:20:08 05:26 09:12

8 Niklas Profors Varegg Fleridrett

1:20:40 05:58 09:16

9 Kenneth Westerheim Stord Orientering

1:23:01 08:19 09:32

10 Oskar Røen Varegg Fleridrett

1:25:10 10:28 09:47

11 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett

1:29:42 15:00 10:18

12 Torjus Raa Varegg Fleridrett

1:32:20 17:38 10:36

13 Espen Roll Karlsen Fana IL

1:32:54 18:12 10:40

14 Lasse Solheim Varegg Fleridrett

1:42:19 27:37 11:45

DSQ Espen Rognsvåg Fana IL

1:01:55 DSQ Missed 108

DSQ Anders Daltveit Fana IL

1:04:40 DSQ250 for 109

DSQ Erik Lima Ganddal IL

1:19:20 DSQ Missed 108

Antall 17 Påmeldte: 19 Startende: 17 Ant. poster 22

H 40- 6,4 KM

1 Per Arne Aadland Samnanger IL

58:42 09:10

2 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL

58:50 00:08 09:11

3 Einar Martinsen Vikebygd IL

1:01:47 03:05 09:39

4 Kristian Løvås Varegg Fleridrett

1:04:16 05:34 10:02

4 Henrik Ottesen Stord Orientering

1:04:16 05:34 10:02

6 Tore Juvik IL Gular

1:04:42 06:00 10:06

7 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland)

1:06:04 07:22 10:19

8 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland)

1:06:56 08:14 10:27

9 Arnt Ove Femsteinevik IL Strand-Ulv

1:07:15 08:33 10:30

10 Jan Sigurd Eike Vaulen

1:08:23 09:41 10:41

11 Ronny Rykkje Fana IL

1:09:47 11:05 10:54

12 Sveinung Rykkje Stord Orientering

1:11:20 12:38 11:08

eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:5

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

H 40- 6,4 KM

13 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett

1:11:44 13:02 11:12

14 Lars H Smedsrud Varegg Fleridrett

1:11:54 13:12 11:14

15 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett

1:11:58 13:16 11:14

16 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett

1:12:56 14:14 11:23

17 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL

1:18:04 19:22 12:11

18 Kjetil Damm TIF Viking

1:19:11 20:29 12:22

19 Trond A. N. Lamark Ganddal IL

1:19:17 20:35 12:23

20 Ole Tørnqvist Fana IL

1:19:56 21:14 12:29

21 Jan Petter Hansen IL Gular

1:21:06 22:24 12:40

22 Svein-Erik Kvame Ganddal IL

1:21:40 22:58 12:45

23 Pål Bårdsen Stavanger

1:25:14 26:32 13:19

24 Ketil Malde IL Gular

1:26:00 27:18 13:26

25 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering

1:28:22 29:40 13:48

26 Kjell Arne Askeland Fana IL

1:33:48 35:06 14:39

27 Harald Jansen Vaulen

1:35:53 37:11 14:58

28 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett

1:37:50 39:08 15:17

29 Knut A Molvik IL Gneist

1:38:15 39:33 15:21

30 Jan Erik Claussen Fana IL

1:43:25 44:43 16:09

31 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett

2:00:50 1:02:08 18:52

DSQ Frithjof Fosse Varegg Fleridrett

2:22:23 DSQ Missed 131

DSQ Ove Dyrstad IL Gneist

2:41:01 DSQ250 for 142

Antall 33 Påmeldte: 33 Startende: 33 Ant. poster 17

H 50- 4,6 KM

1 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland)

50:57 11:04

2 Jan Steineger IL Gneist

51:06 00:09 11:06

3 Bjørn Alsaker Stavanger

51:54 00:57 11:16

4 Arild Røen Samnanger IL

52:16 01:19 11:21

5 Arne Johannesen IL Gular

56:18 05:21 12:14

6 Paul Terje Haarr Ganddal IL

59:49 08:52 13:00

7 Ole-Håkon Sælen Samnanger IL

1:03:21 12:24 13:46

8 Tor Brekken Ganddal IL

1:03:51 12:54 13:52

9 Eivind Tokheim Odda OL

1:05:31 14:34 14:14

10 Jarle Halland Stord Orientering

1:05:51 14:54 14:18

11 John Olav Alvsvåg Fana IL

1:10:51 19:54 15:24

12 Leif Hovden Halsnøy OL

1:11:06 20:09 15:27

13 Alfon Harald Johansen Bergens TF

1:13:04 22:07 15:53

14 Ivar Johan Larsen Stavanger

1:15:15 24:18 16:21

15 |Tore Tvedt Vaulen

1:18:30 27:33 17:03

16 Thomas Førde Sveio OL - Orientering

1:33:35 42:38 20:20

17 Tor-Arne Kongsgård IL Gneist

1:58:49 1:07:52 25:49

Antall 17 Påmeldte: 17 Startende: 17 Ant. poster 11

H 60- 4,6 KM

1 Atle Bergseth Kvernbit IL

58:44 12:46

2 Knut Jonas Espedal Stavanger

1:05:39 06:55 14:16

3 Torodd Os Førde IL

1:05:53 07:09 14:19

4 Finn-Morten Årstad Vaulen

1:08:49 10:05 14:57

5 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag

1:10:09 11:25 15:15

6 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking

1:10:19 11:35 15:17

7 Harry Breiland Ålgård Orientering

1:10:38 11:54 15:21

8 Per Vold Fana IL

1:13:01 14:17 15:52

9 Svein Glendrange Stavanger

1:13:17 14:33 15:55

10 Jan Ove Øen Stord Orientering

1:16:39 17:55 16:39

11 Sigvald Robbestad Halsnøy OL

1:18:40 19:56 17:06

eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:11 Side:6

DM Lang

Resultatliste 27.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

H 60- 4,6 KM

12 Dagfinn Hole Bergens TF

1:20:49 22:05 17:34

13 Steinar Slettemark Stord Orientering

1:21:45 23:01 17:46

14 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL

1:33:24 34:40 20:18

DSQ Einar Vikingstad Torvastad IL

DSQ Roald Tellnes Torvastad IL

DSQ Harald Westerheim Fitjar IL

1:13:04 DSQ249 for 133

Antall 17 Påmeldte: 18 Startende: 17 Ant. poster 11

H 70- 3,2 KM

1 Axel Ingvaldsen TIF Viking

1:02:17 19:27

2 Einar Sæbø Haugesund IL

1:02:55 00:38 19:39

3 Ingolf Dybvik IL Solid

1:11:50 09:33 22:26

4 Albert Nerheim Suldal Orienteringslag

1:16:42 14:25 23:58

5 Einar Vestvik Haugesund IL

1:26:01 23:44 26:52

6 Øystein Nilsen Vaulen

1:29:36 27:19 28:00

DSQ Arne Karlsen Stavanger

28:51 DSQ

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Ant. poster 9

H17-K 5,1 KM

1 Tormod Skauge IL Gular

1:07:27 13:13

2 Roald Laurantsen IL Gneist

1:13:41 06:14 14:26

3 Bård Hekland IL Gular

1:15:17 07:50 14:45

4 Roger Skar Samnanger IL

1:38:42 31:15 19:21

5 Bendik Olai Agdal Varegg Fleridrett

1:39:08 31:41 19:26

Antall 5 Påmeldte: 9 Startende: 6 Ant. poster 14

N-åpen 1,2 KM

Eivind Engløkk Haugesund IL

16:36

Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular

14:49

Harald Høgden Haugesund IL

15:23

Oda Kjellevold Malde IL Gular

17:07

Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger

25:06

Marie Roll-Tørnqvist Fana IL

16:22

Øyvind Lamark Ganddal IL

21:38

Åsmund Paulsen Vie Haugesund IL

20:17

Martin Thomassen Varegg Fleridrett

18:46

Caspar Røthing Haugesund IL

18:54

Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett

20:10

Olve Hekland IL Gular

36:48

Oda Hansen IL Gular

10:26

Magnus Engløkk Haugesund IL

15:28

Vilde M. Sæbbø Stavanger

19:12

Ingrid Lamark Ganddal IL

24:23

Marie Aadland Samnanger IL

12:17

Idun Hekland IL Gular

37:20

Emma Juvik IL Gular

10:23

Antall 19 Påmeldte: 21 Startende: 19 Ant. poster 6

eTiming - www.emit.no 27.08.2011 23:36:11 Side:7

DM Stafett

Resultatliste

28.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

C-Åpen

1 Gro Njølstad Varegg Fleridrett

43:00

2 Benedicte Monstad Flesland IL Gneist

48:48 05:48

3 Julie Mathilde Ullern Fana IL

48:55 05:55

4 Marie Dymbe IL Gneist

53:25 10:25

5 Vidar Flesland IL Gneist

57:27 14:27

6 Janicke Agaberg Varegg Fleridrett

57:52 14:52

DSQ Pål Thomassen Varegg Fleridrett

23:54 DSQ Missed 150

DSQ Kristine Stokke Karlsjøen IL Gular

59:52 DSQ Missed 150

Antall 8 Påmeldte: 11 Startende: 8 Ant. poster 7

D -10

Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL

57:02

Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett

57:21

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2 Ant. poster 7

D 11-12

1 Julie Roll Tørnqvist Fana IL

36:43

2 Mari A. Fosse Varegg Fleridrett

57:35 20:52

3 Ingeborg Stuland Tysvær Varegg Fleridrett

1:27:34 50:51

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Ant. poster 7

D 11-12N

1 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular

16:48

2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular

25:37 08:49

3 Martine Berntssen IL Gular

27:56 11:08

4 Synne Waage Tveit Samnanger IL

33:44 16:56

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4 Ant. poster 7

H -10

Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett

57:02

Steinar Waage Tveit Samnanger IL

40:11

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2 Ant. poster 7

H 11-12

1 Simen Dymbe IL Gneist

41:23

2 Stian Rykkje Stord Orientering

43:44 02:21

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2 Ant. poster 7

H 11-12N

1 Jens Andreas Thuestad Haugesund IL

15:57

2 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular

16:37 00:40

3 Magnus Thuestad Haugesund IL

16:55 00:58

4 Kristian Lønning Haugesund IL

35:24 19:27

DSQ Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL

13:49 DSQ Missed 164

Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 5 Ant. poster 7

DM Stafett

Resultatliste

28.08.2011

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid

N-åpen

Mathias Skauge IL Gular

56:18

Lea Skauge IL Gular

56:19

Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular

23:01

Marie Aadland Samnanger IL

23:53

Emma Juvik Samnanger IL

15:24

Martin Thomassen Varegg Fleridrett

26:36

Oda Kjellevold Malde IL Gular

26:15

Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett

19:04

Ingrid Lamark Ganddal IL

40:17

Oda Hansen IL Gular

15:29

Marie Roll-Tørnqvist Fana IL

38:39

Nora Lønning Haugesund IL

31:03

Øyvind Lamark Ganddal IL

40:34

Olve Hekland IL Gular

52:36

Antall 14 Påmeldte: 22 Startende: 15 Ant. poster 7

eTiming - www.emit.no 28.08.2011 16:04:23 Side:2

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

D120

Ganddal 1 IL lag 1 (250) 2:37:44

1 Ragnhild Augland 49:45 2 -27:36:04 49:45 2 -27:36:04

2 Vibeke Lamark 59:05 1 -27:46:40 1:48:50 2 -27:45:35 0

3 Ann karin Tjørholm 48:54 1 -27:46:40 2:37:44 1 -27:46:40 1 Restart

2 Stord Orientering lag 1 (251) 2:39:15 01:31

1 Linda Rykkje 39:09 1 -27:46:40 39:09 1 -27:46:40

2 Edel Slettemark 1:08:36 2 -27:37:09 1:47:45 1 -27:46:40 0

3 Anne Løver 51:30 2 -27:44:04 2:39:15 2 -27:45:09 -1 Restart

DNS IL Gular lag 1 (252)

1

2

3

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side1

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

D13-16

Fana 1 IL lag 1 (450) 2:01:13

1 Vibeke Rykkje 34:00 1 00:00 34:00 1 00:00

2 Julie Askeland 36:13 3 01:07 1:10:13 1 00:00 0

3 Ingunn Rognsvåg 51:00 2 08:12 2:01:13 1 00:00 0

2 Varegg Fleridrett lag 1 (452) 2:01:26 00:13

1 Ingrid V. Løvås 37:25 2 03:25 37:25 2 03:25

2 Kristiane Ottesen 41:13 4 06:07 1:18:38 4 08:25 -2

3 Kårhild H. Nordstrand 42:48 1 00:00 2:01:26 2 00:13 2

3 Haugesund IL Orientering lag 1 (453) 2:17:55 16:42

1 Ingvild Vie 39:39 4 05:39 39:39 4 05:39

2 Unn I. Jacobsen 35:22 2 00:16 1:15:01 3 04:48 1

3 Louise Fiskaa 1:02:54 3 20:06 2:17:55 3 16:42 0

4 IL Gneist lag 1 (451) 2:22:56 21:43

1 Line Laurantsen 39:16 3 05:16 39:16 3 05:16

2 Lise Lotte Flesland 35:06 1 00:00 1:14:22 2 04:09 1

3 Sigrid Søvik 1:08:34 4 25:46 2:22:56 4 21:43 -2

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side2

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

D156

Bergens 1 TF lag 1 (350) 1:55:22

1 Berit Hegdal 52:26 2 15:04 52:26 2 15:04

2 Siren Greve 26:52 1 00:00 1:19:18 1 00:00 1

3 Nina Soligard 36:04 1 00:00 1:55:22 1 00:00 0

2 Bergens TF lag 2 (351) 2:34:38 39:16

1 Nina Goga 37:22 1 00:00 37:22 1 00:00

2 Ingrid Landa 46:12 2 19:20 1:23:34 2 04:16 -1

3 Astrid Ese Hole 1:11:04 2 35:00 2:34:38 2 39:16 0

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side3

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

D17

Varegg Fleridrett 1 lag 1 (155) 2:11:10

1 Kristine Fjellanger 43:10 4 04:01 43:10 4 04:01

2 Kari Svingheim 36:03 1 00:00 1:19:13 1 00:00 3

3 Maria N. Vonen 51:57 4 04:27 2:11:10 1 00:00 0

2 IL Gular lag 1 (156) 2:19:07 07:57

1 Anne kari Vikingstad 39:18 2 00:09 39:18 2 00:09

2 Hege Fjellbirkeland 49:24 2 13:21 1:28:42 2 09:29 0

3 Helen Martinsen 50:25 3 02:55 2:19:07 2 07:57 0

3 Fana IL lag 1 (150) 2:32:23 21:13

1 Lise Roll 41:41 3 02:32 41:41 3 02:32

2 Turid Rongsvåg 54:39 3 18:36 1:36:20 3 17:07 0

3 Ann-Elin Bendiksen 56:03 5 08:33 2:32:23 3 21:13 0

4 Ganddal IL lag 1 (151) 2:36:25 25:15

1 Berit Kristine Lima 39:09 1 00:00 39:09 1 00:00

2 Trine Bolstad 1:09:37 5 33:34 1:48:46 4 29:33 -3

3 Janne Thygesen 47:39 2 00:09 2:36:25 4 25:15 0

5 Haugesund IL Orientering lag 1 (152) 2:36:36 25:26

1 Solfrid H. Thuestad 50:46 5 11:37 50:46 5 11:37

2 Ingvild L. Bringedal 58:20 4 22:17 1:49:06 5 29:53 0

3 Ingrid Eggen 47:30 1 00:00 2:36:36 5 25:26 0

DSQ IL Gneist lag 1 (154) 00:00

1 Mariell Arnzen 56:03 16:54 56:03 16:54

2 Ingelinn Molvik 1:43:04 1:07:01 2:39:07 1:19:54 0 DSQ

3 Gro Birkeland Søvik 1:27:33 40:03 4:06:40 1:55:30 0

DNS Haugesund IL Orientering lag 2 (153)

1

2

3

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side4

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

H120

Varegg Fleridrett 1 lag 1 (205) 1:39:16

1 Owen J. Westergård 34:51 2 00:22 34:51 2 00:22

2 Lars H. Smedsrud 33:26 1 00:00 1:08:17 1 00:00 1

3 Kristian Løvås 30:59 2 00:22 1:39:16 1 00:00 0

2 Stord Orientering lag 1 (204) 1:55:50 16:34

1 Arne henrik Hovden 34:29 1 00:00 34:29 1 00:00

2 Jarle Halland 42:16 4 08:50 1:16:45 2 08:28 -1

3 Henrik Ottesen 39:05 3 08:28 1:55:50 2 16:34 0

3 Samnanger IL lag 1 (203) 2:07:08 27:52

1 Arild Røen 43:05 6 08:36 43:05 6 08:36

2 Ole Håkon Sælen 53:26 6 20:00 1:36:31 6 28:14 0

3 Per Arne Aadland 30:37 1 00:00 2:07:08 3 27:52 3

4 Varegg Fleridrett lag 2 (206) 2:10:59 31:43

1 Helge Tiger Haugland 38:54 3 04:25 38:54 3 04:25

2 Sverre Ottesen 38:21 2 04:55 1:17:15 3 08:58 0

3 Lars Stuland-Larsen 53:44 5 23:07 2:10:59 4 31:43 -1

5 Fana IL lag 1 (200) 2:21:51 42:35

1 Ole Tørnquist 39:00 4 04:31 39:00 4 04:31

2 Kjell Arne Askeland 51:50 5 18:24 1:30:50 5 22:33 -1

3 Jan Erik Claussen 51:01 4 20:24 2:21:51 5 42:35 0

6 Ganddal IL lag 1 (201) 2:22:03 42:47

1 Paul terje Haarr 40:15 5 05:46 40:15 5 05:46

2 Trond Lamark 39:30 3 06:04 1:19:45 4 11:28 1

3 Tor Brekken 1:02:18 6 31:41 2:22:03 6 42:47 -2

7 IL Gneist lag 1 (202) 3:09:57 1:30:41

1 Knut A. Molvik 53:25 7 18:56 53:25 7 18:56

2 Roald Laurantsen 1:00:31 7 27:05 1:53:56 7 45:39 0

3 Ove Dyrstad 1:16:01 7 45:24 3:09:57 7 1:30:41 0

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side5

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

H13-16

Fana 1 IL lag 1 (400) 1:10:01

1 Olav Ekrheim 23:37 1 00:00 23:37 1 00:00

2 Jakob Eikner 23:08 1 00:00 46:45 1 00:00 0

3 Mads Claussen 23:16 1 00:00 1:10:01 1 00:00 0

2 Stord Orientering lag 1 (407) 1:16:27 06:26

1 Ingvar Rafdal 23:48 2 00:11 23:48 2 00:11

2 Brage Løver Hovden 27:47 4 04:39 51:35 2 04:50 0

3 Håkon Rykkje 24:52 2 01:36 1:16:27 2 06:26 0

3 Haugesund IL Orientering lag 1 (401) 1:24:47 14:46

1 Karsten Hervik Hansen 29:10 5 05:33 29:10 5 05:33

2 Espen f. Nygård 27:34 3 04:26 56:44 3 09:59 2

3 Martin Kvale 28:03 3 04:47 1:24:47 3 14:46 0

4 Sandnes IL lag 1 (406) 1:35:35 25:34

1 Lars Hole Mikalsen 29:04 4 05:27 29:04 4 05:27

2 Torstein Borsheim Kyllesø 27:47 4 04:39 56:51 4 10:06 0

3 Jens Rostned Eikehagen 38:44 7 15:28 1:35:35 4 25:34 0

5 Varegg Fleridrett lag 1 (408) 1:35:37 25:36

1 Vegard Westrgård 28:25 3 04:48 28:25 3 04:48

2 Styrk Almeland 28:57 6 05:49 57:22 5 10:37 -2

3 Markus Kjærner-Semb 38:15 5 14:59 1:35:37 5 25:36 0

6 Haugesund IL Orientering lag 2 (402) 1:58:34 48:33

1 Jardar L. Bringedal 53:00 7 29:23 53:00 7 29:23

2 Kristoffer S. Kvale 26:56 2 03:48 1:19:56 7 33:11 0

3 Marius M Sælevik 38:38 6 15:22 1:58:34 6 48:33 1

7 IL Gneist lag 1 (404) 2:01:57 51:56

1 Erik Dymbe 53:38 8 30:01 53:38 8 30:01

2 Bjørn Kvale 33:42 7 10:34 1:27:20 8 40:35 0

3 Andre Dyrstad 34:37 4 11:21 2:01:57 7 51:56 1

8 Samnanger IL lag 1 (405) 2:07:40 57:39

1 Henrik Røen 29:22 6 05:45 29:22 6 05:45

2 Sindre Skar 35:56 8 12:48 1:05:18 6 18:33 0

3 Erlend Skar 1:02:22 8 39:06 2:07:40 8 57:39 -2

DNS Haugesund IL Orientering lag 3 (403)

1

2

3

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side6

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

H156

Bergens 1 TF lag 1 (300) 2:35:02

1 Alfon Harald Johansen 55:41 1 -27:46:40 55:41 1 -27:46:40

2 Dagfinn Hole 53:21 1 -27:46:40 1:49:02 1 -27:46:40 0

3 David Johan Tjøswold 46:00 1 -27:46:40 2:35:02 1 -27:46:40 0 Restart

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side7

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

H17

Ganddal 1 IL lag 1 (102) 2:06:05

1 Alf Johan Lima 40:58 1 00:00 40:58 1 00:00

2 Arild Aasheim 44:56 2 01:21 1:25:54 1 00:00 0

3 Stig Alvestad 40:11 1 00:00 2:06:05 1 00:00 0

2 Varegg Fleridrett lag 1 (107) 2:18:21 12:16

1 Erlend Moster Knudsen 42:57 2 01:59 42:57 2 01:59

2 Magnus Rogne Halland 43:35 1 00:00 1:26:32 2 00:38 0

3 Niklas Profors 51:49 5 11:38 2:18:21 2 12:16 0

3 Stord Orientering lag 1 (106) 2:20:34 14:29

1 Sveinung Rykkje 48:57 5 07:59 48:57 5 07:59

2 Kenneth Westerheim 47:33 4 03:58 1:36:30 4 10:36 1

3 Bjarte Westerheim 44:04 3 03:53 2:20:34 3 14:29 1

4 IL Gular lag 1 (109) 2:21:43 15:38

1 Arne Johannesen 49:31 6 08:33 49:31 6 08:33

2 Tore Juvik 51:26 6 07:51 1:40:57 5 15:03 1

3 Rune Nygaard 40:46 2 00:35 2:21:43 4 15:38 1

5 Fana IL lag 2 (101) 2:25:31 19:26

1 Anders Daltveit 43:12 3 02:14 43:12 3 02:14

2 Ørjan Rykkje 48:53 5 05:18 1:32:05 3 06:11 0

3 Espen Rognsvåg 53:26 6 13:15 2:25:31 5 19:26 -2

6 Varegg Fleridrett lag 2 (108) 2:27:26 21:21

1 Torjus Raa 55:14 7 14:16 55:14 7 14:16

2 Sindre Ø. Deisz 46:03 3 02:28 1:41:17 6 15:23 1

3 Oskar Røen 46:09 4 05:58 2:27:26 6 21:21 0

7 IL Gneist lag 1 (104) 2:43:04 36:59

1 Magne Knudsen 47:38 4 06:40 47:38 4 06:40

2 Sondre Kongsgård 58:47 7 15:12 1:46:25 7 20:31 -3

3 Jan Steineger 56:39 7 16:28 2:43:04 7 36:59 0

8 IL Gular lag 2 (110) 3:19:51 1:13:46

1 Tormod Skauge 1:08:34 8 27:36 1:08:34 8 27:36

2 Bård Herland 1:13:18 9 29:43 2:21:52 8 55:58 0

3 Jan Petter Hansen 57:59 9 17:48 3:19:51 8 1:13:46 0 Restart

9 Stord Orientering lag 2 (105) 3:25:16 1:19:11

1 Sindre Løver Hovden 1:33:02 9 52:04 1:33:02 9 52:04

2 Råmund Løver Hovden 1:00:35 8 17:00 2:33:37 9 1:07:43 0

3 Andreas Polden 51:39 8 11:28 3:25:16 9 1:19:11 0 Restart

DSQ Fana IL lag 1 (100) 00:00

1 Per Harald Havnen Johansen 42:48 01:50 42:48 01:50

2 Espen Rolli Karlsen 59:16 15:41 1:42:04 16:10 0 DSQ

3 Ronny Rykkje 44:55 04:44 2:26:59 20:54 0

DNS Haugesund IL Orientering lag 1 (103)

1 Per Øyvind Valen 40:01 -00:57 40:01 -00:57

2 Snorre Eikeland 59:32 15:57 1:39:33 13:39 0

3

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side8

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

MIX

Førde 1 IL lag 1 (511) 1:53:31

1 Håvard Nummedal 34:42 3 04:23 34:42 3 04:23

2 Torodd Os 36:27 5 26:27 1:11:09 4 25:08 -1

3 Sivert Vinjevoll Årdal 42:22 2 05:50 1:53:31 1 00:00 3

2 Egersund OK lag 1 (512) 1:55:53 02:22

1 Inger Tone Nygård 45:12 6 14:53 45:12 6 14:53

2 Elisabeth Hegdal 34:09 4 24:09 1:19:21 7 33:20 -1

3 Kristoffer Nygård 36:32 1 00:00 1:55:53 2 02:22 5

3 Varegg Fleridrett lag 2 (507) 2:00:06 06:35

1 Per-Ola Ottesen 30:25 2 00:06 30:25 2 00:06

2 Britt-Kjersti Jåstad 39:13 6 29:13 1:09:38 3 23:37 -1

3 Kim-Andre Haugland 50:28 3 13:56 2:00:06 3 06:35 0

4 Varegg Fleridrett lag 1 (506) 2:00:18 06:47

1 Lasse Solheim 30:19 1 00:00 30:19 1 00:00

2 Turid Vrålstad 39:16 7 29:16 1:09:35 2 23:34 -1

3 Gunhild Tysvær 50:43 4 14:11 2:00:18 4 06:47 -2

5 Varegg Fleridrett lag 3 (508) 2:15:41 22:10

1 Bendik Agdal 40:27 5 10:08 40:27 5 10:08

2 Frithjof Fosse 33:14 3 23:14 1:13:41 5 27:40 0

3 Eskil Fosse 1:02:00 6 25:28 2:15:41 5 22:10 0

6 Fana IL lag 1 (500) 2:15:42 22:11

1 Lene Rykkje 47:16 7 16:57 47:16 7 16:57

2 Kristian Rykkje 31:18 2 21:18 1:18:34 6 32:33 1

3 Sander Claussen 57:08 5 20:36 2:15:42 6 22:11 0

7 Varegg Fleridrett lag 4 (509) 3:12:25 1:18:54

1 Jan Kjærner-Semb 36:01 4 05:42 36:01 4 05:42

2 Magnus N. Vonen 10:00 1 00:00 46:01 1 00:00 3

3 Linn-Chatrine Almeland 2:26:24 7 1:49:52 3:12:25 7 1:18:54 -6

8 Haugesund IL Orientering lag 1 (514) 2:08:05 14:34

1 Anita Sælevik 50:36 9 20:17 50:36 9 20:17

2 Håkon Akselsen 40:18 9 30:18 1:30:54 8 44:53 1

3 Per Myhre 37:11 8 00:39 2:08:05 8 14:34 0 Restart

9 TIF Viking lag 1 (510) 2:12:00 18:29

1 Sondre Damm 36:27 8 06:08 36:27 8 06:08

2 Max-Lill Damm 57:40 10 47:40 1:34:07 9 48:06 -1

3 Kjetil Damm 37:53 9 01:21 2:12:00 9 18:29 0 Restart

10 Samnanger IL lag 1 (503) 2:27:09 33:38

1 Ingeborg Aadland 56:32 10 26:13 56:32 10 26:13

2 Ida Johanne Aadland 38:44 8 28:44 1:35:16 10 49:15 0

3 Lisbeth Aadland 51:53 10 15:21 2:27:09 10 33:38 0 Restart

DNF Samnanger IL lag 2 (504)

1 Roger Skar 47:54 17:35 47:54 17:35

2 Åse W Tveit

3 Knut Olav Skar 2:46:22 2:09:50 3:34:16 1:40:45 0

DSQ Ålgård Orientering lag 1 (513)

1 Kari Nødland Fuglestad 41:08 10:49 41:08 10:49 DSQ

2 Ingrid Peikli 30:28 20:28 1:11:36 25:35 0

3 Endre Haugland 30:08 -06:24 1:41:44 -11:47 0

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:07 Side9

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

MIX

Stord Orientering DNS lag 1 (505)

1

2

3

DNS Ganddal IL lag 1 (501)

1

2

3

DNF IL Gneist lag 1 (502)

1 Sturle Nordeid 36:03 05:44 36:03 05:44

0 47:24 1:33:25 47:22 57:22 Marianne Dymbre 23

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:07 Side10

DM Stafett 28.08.2011

Resultatliste

Plass Lag Tid

Etappe

Etter Tid

Total

Etter Endring Status

Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:07 Side11

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline