Resultatliste frå lagsmeisterskap i friidrett 2011:

Postet av Markane IL den 30. Aug 2011

Sju deltakarar frå Markane IL på lagsmeisterskapet i friidrett.

Lagsmeisterskap i friidrett 2011. Foto: Aslaug Thingnes Bø

Desse 7 spreke gutane og jentene frå Markane IL var med på lagsmeisterskap i friidrett i Hornindal 26. august.  Frå venstre; Magnus Midthjell Gjørven, Jenny Løvdal Stauri, Simon Hjelmeset Kirkeeide, Selma Guddal Breivik, Sigurd Fotland Fænn, Maren Hjelmeset Kirkeeide og Oskar Guddal Breivik.  Foto: Aslaug Thingnes Bø

Resultatlista er lagt ut nedanfor!

Resultatliste utvida lagsmeisterskap i friidrett 2011.

Stad: Hornindal idrettspark

Dato: 26.august 2011

For klassane J/G10 eller yngre står resultata i tilfelding rekkjefølge! 

Spyd 400g:

J13







Ingrid Gausemel

Hornindal IL

21,77m











G12







Mathias Melheim

Olden IL

18,19m











G13







Sondre Ljosdal Galtung

Olden IL

26,42m











Liten ball:















G7







Håvard Hilde

Vikane IL

12,46m











G8







Steffen Melheim

Olden IL

19,66m











G9







Osakar Guddal Breivik

Markane IL

22,10m



Sigurd Fotland Fænn

Markane IL

16,53m









G10





Rasmus Skaare Tjellaug

Oppstryn IL

31,9m

Martin Beinnes

Olden IL

26,7m







G11





Magnar Lødemel

Hornindal IL

35,16m

Simon Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

27,94m







G12





Bjørnar Taraldset

Hornindal IL

47,88m

Vegard Glomnes

Oppstryn IL

39,31m

Håvard Navelsaker

Hornindal IL

34,52m







J6





Katrine Bruland

Vikane IL

8,9m







J7





Selma Guddal Breivik

Markane IL

8,33m









J8



Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

12,98



Olivia Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

15,48











J10







Jannike Melheim

Olden IL

16,42



Kaisa Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

20,46



Astrid Lovise Hilde

Vikane IL

21,15











J11







Sara Ytre

Skjåk IL

28,54



Mariell Taraldset

Hornindal IL

22,44











J12







Jenny Løvdal Stauri

Markane IL

26,55











J13







Andrea Ytre

Skjåk IL

24,36











Høgde:















J10







Astrid Lovise Hilde

Vikane IL

95











J11







Mariell Taraldset

Hornindal IL

105



Sunniva Alfine Leivdal

Hornindal IL

105



Synne Skrede

Vikane IL

90











J13







Ingeborg Raftevold

Hornindal IL

140











G10







Magnus Midthjell Gjørven

Markane IL

85











G11







Simon Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

105











G12







Vegard Glomnes

Oppstryn IL

120



Ingar Hjelle

Oppstryn IL

120











G15







Oskar Raftevold

Vikane IL

165











Kule 2kg















J10







Kaisa Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

5,3



Jannike Melheim

Oppstryn IL

6,19











J11







Sara Ytre

Skjåk IL

7,05



Mariell Taraldset

Hornindal IL

5,65











J12







Ida Bjørnhaug Aarnes

Oppstryn IL

7,73











J13







Elise Marie Mork

Oppstryn IL

9,13



Ingrid Gausemel

Hornindal IL

8,72











G10







Magnus Midthjell Gjørven

Markane IL

6,00



Eirik Bruland

Vikane IL

4,10











G11







Magnar Lødemel

Hornindal IL

8,28











Kule 3kg:















G12







Ingar Hjelle

Oppstryn IL

7,73



Bjørnar Taraldset

Hornindal IL

7,41











Kule 4kg:















MV60-65







Kåre Haugen

Hornindal IL

8,93











Kule 7,25kg:







Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

5,11











Tresteg:















J13





Ingeborg Raftevold

Vikane IL

8,72







G12





Steffen Nathan Hatlelid

Hornindal IL

9,31







G15





Oskar Raftevold

Vikane IL

10,83







Lengde:











G7





Håvard Hilde

Vikane IL

2,42







G8





Aron Ytre

Skjåk IL

2,49

Steffen Melheim

Olden IL

2,70







G9





Oskar Breivik Guddal

Markane IL

3,25

Sigurd Fotland Fænn

Markane IL

2,94







G10





Håvard Kroken

Hornindal IL

3,04

Rasmus Skaare Tjellaug

Oppstryn IL

3,18

Magnus Midthjell Gjørven

Markane IL

3,03

Magnus Seljeset

Hornindal IL

3,24

Eirik Bruland

Vikane IL

2,47

Martin Beinnes

Olden IL

2,31







G11





Bendik Hofseth

Hornindal IL

3,58

Simon Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

3,34







G12





Bjørnar Taraldset

Hornindal IL

4,10

Steffen Nathan Hatlelid

Hornindal IL

3,88

Vegard Glomnes

Oppstryn IL

3,69

Mathias Melheim

Olden IL

3,60







G13





Sondre Ljosdal Galtung

Olden IL

3,47







G15





Oskar Raftevold

Vikane IL

4,43







J6





Katrine Bruland

Vikane IL

1,96







J7





Selma Guddal Breivik

Markane IL

1,74







J8





Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

2,57

Olivia Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

2,57

Karina Skaare Tjellaug

Oppstryn IL

2,45







J9





Lise Fure Håvik

Oppstryn IL

2,68

Siri Oline Lillestøl

Hornindal IL

2,43







J10





Jenny Adina Fure

Oppstryn IL

3,47

Astrid Lovise Hilde

Vikane IL

3,28

Kaisa Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

3,48







J11





Mariell Taraldset

Hornindal IL

3,82

Sara Ytre

Skjåk IL

3,71

Sunniva Alfine Leivdal

Hornindal IL

3,48

Synne Skrede

Vikane IL

3,10







J12





Jenny Løvdal Stauri

Markane IL

3,46







J13





Elise Marie Mork

Oppstryn IL

3,93

Ingrid Gausemel

Hornindal IL

3,42







60m:











J7





Selma Guddal Breivik

Markane IL

13,5







J8





Karina Skaare Tjellaug

Oppstryn IL

11,3

Olivia Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

11,41

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

12,12







J9





Siri Oline Lillestøl

Hornindal IL

11,75

Lise Fure Håvik

Oppstryn IL

10,92







J10





Jenny Adina Fure

Oppstryn IL

10,00

Astrid Lovise Hilde

Vikane IL

10,73

Kaisa Vollsnes Wemby

Oppstryn IL

10,40







J11





Sunniva Alfine Leivdal

Hornindal IL

9,41

Mariell Taraldset

Hornindal IL

9,73

Sara Ytre

Skjåk IL

10,00

Synne Skrede

Vikane IL

10,50







J12





Ragnhild Seljeset

Hornindal IL

8,95







J13





Elise Marie Mork

Oppstryn IL

9,06

Ingrid Gausemel

Hornindal IL

9,33

Andrea Ytre

Skjåk IL

10,24







G8





Aron Ytre

Skjåk IL

11,80

Steffen Melheim

Olden IL

10,78







G9





Oskar Guddal Breivik

Markane IL

10,2

Sigurd Fotland Fænn

Markane IL

10,2







G10





Håvard Kroken

Hornindal IL

9,96

Rasmus Skaare Tjellaug

Oppstryn IL

10,51

Magnus Midthjell Gjørven

Markane IL

10,27

Magnus Seljeset

Hornindal IL

9,66

Martin Beinnes

Olden IL

11,66

Eirik Bruland

Vikane IL

12,20







G11





Bendik Hofseth

Hornindal IL

9,84

Simon Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

9,91







G12





Steffen Nathan Hatlelid

Hornindal IL

9,18

Bjørnar Taraldset

Hornindal IL

9,20

Mathias Melheim

Olden IL

9,29

Håvard Navelsaker

Hornindal IL

9,53

Vegard Glomnes

Oppstryn IL

9,63







G13





Sondre Ljosdal Galtung

Olden IL

9,81







MV55-59





Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

9,5







600m:











J10





Jannike Melheim

Olden IL

2.57,2







J11



Mariell Taraldset

Hornindal IL

2.01,4











J12







Jenny Løvdal Stauri

Markane IL

2.07,1



G9







Sigurd Fotland Fænn

Markane IL

2.07,5



Oskar Guddal Breivik

Markane IL

2.16,0











G10







Håvard Kroken

Hornindal IL

2.17,1



Magnus Midthjell Gjørven

Markane IL

2.24,3



Magnus Seljeset

Hornindal IL

2.09,1











G11







Simon Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

2.08,0











G12







Steffen Nathan Hatlelid

Hornindal IL

1.50,4



Bjørnar Taraldset

Hornindal IL

2.03,0



Mathias Melheim

Olden IL

2.12,4











MV55-59







Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

2.05,2
















Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline