Resultatliste for Sætretrimmen 2010

Postet av Markane IL den 10. Nov 2010

Vigdis Sætren vann suverent Sætretrimmen 2010 med heile 184 poeng.

Vinnar av herreklassa vart Per Jakob Kyrkjeeide med 113 poeng.

I klassa for born til og med 12 år vart det delt førsteplass til søstrene Maren Hjelmeset Kirkeeide og Oddrun Hjelmeset Kirkeeide med 30 poeng

Martin Vonheim oppnådde 21 poeng og vann klasse for ungdom mellom 13 og 17 år.

I alt vart det registrert 3701 besøk på dei 9 sætrane. Desidert flest besøk oppnådde også i år Holesetra med 1840 poeng.

Heile resultatlista kan lesast her.

RESULTAT SÆTRETRIMMEN 2010

Menn:

Damer:

Kyrkjeeide

Per Jakob

113

Sætren

Vigdis

184

Hatledal

Arvid

111

Langeset

Grethe Sunde

118

Bøe

Per Johan

89

Gjørven

Aud Gjendem

110

Auflem

Olav Helmer

55

Sætren

Ingvild

95

Lødemel

Sigmund

50

Bøe

Åshild Sætren

51

Sætren

Oddvar

42

Sætren

Brynhild Inga

51

Berge

Odd Henrik

41

Hatledal

Margit

50

Fænn

Sigbjørn

36

Skrede

Agnete

48

Hafstad

Magne

34

Dybevoll

Bodil

47

Hatledal

Per

30

Sætren

Else M

41

Sætren

Hans

29

Auflem

Astrid Elisabeth

40

Kjøs

Jon

27

Tisthamar

Erna Hatledal

36

Vonheim

Anders

27

Hjelmeset

Margunn

32

Kjøs

Inge

23

Skrede

Gunn

31

Hatledal

Paul

21

Svarstad

Birgit

26

Hatledal

Torbjørn

20

Valheim

Vigdis

26

Vatne

Håvard

18

Skrede

Ester Anny

20

Bøe

Eirik

16

Sætren

Kjellaug

20

Hjelle

Johnny

15

Grodås

Ann Kristin

19

Nesje

Even Inge

13

Hatledal

Hildegunn Kroken

19

Heimlid

Henning

12

Heimlid

Bjørg

19

Kirkeeide

Ola Edvard

12

Hatledal

Kristin

18

Myrvang

Nils

12

Bøe

Randi - Førde

17

Sætren

Ola

12

Kjøs

Benthe

15

Hatledal

Lars Ivar

11

Nygård

Aslaug Håøy

15

Øen

Per

11

Kyrkjeeide

Kari Lin

14

Bakke

Ole Øystein

10

Breidablik

Trude

11

Kirkeeide

Sigbjørn Einar

10

Hatledal

Else Marit

10

Langeset

Rolf Andreas

10

Nygård

Odd

10

Born t.o.m 12 år

Ungdom f.o.m 13 år t.o.m 17 år

Kirkeeide

Maren Hjelmeset

30

Vonheim

Martin

21

Kirkeeide

Oddrun Hjelmeset

30

Fænn

Isak

13

Kirkeeide

Simon Hjelmeset

18

Langeset

Anita

11

Sætren

Emma Nygård

16

Auflem

Anette

9

Langeset

Jan Åge

14

Bøe

Trygve Sætren

7

Kirkeeide

Ane Hjelmeset

10

Kroken

Helge

5

Flore

Adelin Slettenes

7

Fænn

Jonas

4

Sætren

Eskil Andreas

7

Gald

Heidi

4

Flore

Anders

6

Berge

Henriette Løveng

3

Langeset

Daniel

6

Myrvang

Elisabeth

3

Flore

Maren Othelie

5

Myrvang

Leif Rune

5

Almenning

Anne-Lovise

4

Langeset

Elias

4

Trøsken

Kornelia

4

Tisthamar

Sigrid Sollid

3

Trøsken

Jørgen

3

Aaberg

Maria Bøe

3

Bøe

Sigrid

2

Heggdal

Olina Svarstad

2

Hjelmeset

Inger

2

Kroken

Atle

2

Nesje

Leon

2

Netland

Liv Rigmor

2




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline