Styret i MIL 2012

Postet av Markane IL den 1. Mai 2010

Her finn du namn og adresser til styremedlemmer, gruppeleiarar og anna personell i MIL 2012:

Styret i MIL 2012


Eldbjørg Hatledal – leiar           aa-in-h@online.no      97 07 66 95

Hallgeir Nygård – nestleiar        hallgeir.nygard@saferoad.com  48 89 64 67

Antonia Karete Haugen Kongsvik – sekretær antoniak@online.no 90 99 99 88

Ann Kristin Grodås                  akgrodaas@gmail.com   41 45 75 53

David Alden                           david.alden@enivest.net   91 68 85 82

Arvid Hatledal                         hatledal@online.no          90 63 71 60

1.vara: Monica Halsteinslid       monica@termopartner.no   41 68 40 66

2.vara: Sigbjørn Fænn            siggen_fen@hotmail.no       48 25 26 62

----------------------------------------------------------------

Nils Heggdal - kasserar           nilsheggdal@hotmail.com         92 60 66 63


-----------------------------------------------------------------

Dagleg leiar Ullsheim/ansvarleg for utleige av Ullsheimsanlegget:

Klemet Bø    dagleg leiar Ullsheim   klem-b@online.no           91 31 95 12

--------------------------------------------------------------------
Gruppeleiarar:

Monica V. Halsteinslid skiskyting   monica@termopartner.no  41 68 40 66


Sigbjørn Fænn           ski             siggen_fen@hotmail.no     48 25 26 62


Margunn Hjelmeset barneidr.sk.    marg-hje@frisurf.no         41 62 82 68


Aslaug Thingnes Bø     friidr.        aslaugtb@gmail.com         40 04 03 25

Kjetil Svarstad            sykkel        k_svarstad@yahoo.com     90 94 99 25

Birgit Svarstad            trim           bsvars@hotmail.com         91 58 75 72   

Grete Zachariassen    orientering    grete.zac@gmail.com        90 18 21 68

Andre:

Per Jakob Kyrkeeide vaktm/ reinh per.jakob.kyrkjeeide@enivest.net

92 22 30 02

Erna H. Tisthamar utleige huset på Ullsh. erna.tisthamar@fjord1.no 91 10 22 34

Antonia Karete Haugen Kongsvik – heimesida antoniak@online.no 90 99 99 88

 

Oversikt over gruppestyra, revisorar og valnemnd i 2012

Styret i skiskyttargruppa 2012

Leiar: Monica Halsteinslid

Nestleiar: John Roger Meland

Styremedlem: Jan Egil Gjørven

Styremedlem: Knut Arild Løvdal

Styret i skigruppa 2012

Leiar: Sigbjørn Fænn

Styremedlem: Arne Roger Heggestad

Styremedlem: Silje Vollan

Styremedlem: Margunn Hjelmeset

Styremedlem: Kjetil Svarstad

Styremedlem: Thomas Heisig

Styret i orienteringsgruppa 2012:

Kontaktperson: Grete Zachariassen

Styremedlem: Per Øen

Styremedlem: Sissel Svarstad

Styremedlem: Åshild Sætren Bøe

Styremedlem: Kåre Bøe

Styret for barne- og ungdomsgruppa, trimgruppa/friidrettsgruppa:

Leiar: Birgit Svarstad

Styremedlem: Jostein Vonheim

Styremedlem: Per Jakob Kyrkjeeide

Leiar friidrett: Aslaug Thingnes Bø

Leiar Markane og Stryn barneidrettsskule: Margunn Hjelmeset

Styremedlem: (manglar)

Styret i sykkelgruppa:

Leiar: Kjetil Svarstad

Nestleiar: Henning Heimlid

Revisorar:

Ester Anny Skrede

Randi Lindvik

Varamedlem: Per Ove Kjøs

Valnemnd:

Leiar: Odd Rune Halsteinslid

Medlem: Per Heimlid

Medlem: Wenche Arntsen

Vara: Inger Marie Svingeset

Styret i Holmøyskarrennet: Øyvind Hatledal

Styremedlem i Team Statkraft Nordfjord: John Roger Meland







 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline