Resultat frå nær o-løp/lagsmeisterskap Markane IL 20.august

Postet av Markane IL den 1. Sep 2008

Resultatliste frå nær-O-løp , Ullsheim 20. august 2008, med innlagt lagsmeisterskap i orientering for Markane i.l. Funksjonærar: Oddvar Sætren, Bjørg Heimlid, Per Heimlid.

Klasse t.o.m. 10 år: 1,5 km. Utan tidtaking.

Anders Svarstad Hole, Markane

Sigrid Bøe, M.

Oliver Svingeset, M.

Leif Rune Myrvang, M.

Simon Hjelmeset Kirkeeide, M.

Emma Nygaard Sætren, M.

Eskil Andreas N. Sætren, M.

Maren Hjelmeset Kirkeeide, M.

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide, M.

D 11-12 N. 1,5 km. 1. Heidi Gald, Markane 13,13

H 11-12. 1,5 km 1. Georg Halsteinslid Markane 11,54

2. Andreas Halsteinslid, M. 13,52

3. Steffen Vonheim, M 15,54

4. Gaute Bø, M 16,19

5. Andreas Bergset, Eid 44,32

6. Eiliv Sunde Røyset, Eid 44,41

H 13-14. 2 km. 1. Martin Vonheim Markane 15,06

2. Rikard Kirkeeide Bøe, M. 20,17

D 60. 2 km. 1. Brynhild Sætren, Markane 36,12

Open klasse. 2 km. 1. Anne Marie Svarstad. Markane 26,47

H 15-16. 3 km. 1. Runar Netland, Markane 21,18

2. Trygve Sætren Bøe, M. 31,21

3. Johannes Thingnes Bø, M 34,12

H 17-18 . 3 km. 1. Arne Hjelle Strand Eid 28,34

2. Anders Haugland. Eid 30,23

3. Matias Bergset, Eid 34,05

D 35. 3 km. 1. Vigdis Valheim, Markane 38,46

2. Irene Lunde, Eid 47,52

Open klasse. 3 km. 1. KristinHeimlid Øiestad 39.32

D 50-. 3 km. 1. Aslaug Thingnes Bø, Markane 37,51

H 50-. 3 km. 1. Klemet Bø, Markane 33,57

2. Tormod Noste, Eid 43,24

D 19-. 4,5 km. 1. Vigdis Sætren, Markane 42,03

2. Åshild Sætren Bøe, M. 49,25

3. Sissel Svarstad, M. 59,55

H 19-. 4,5 km. 1. Kåre Bøe, Markane 34,25

2. Per Øen, M. 37,44

3. Gisle Bøe, M. 39,21

4. Henning Heimlid, M. 41,38

5. Eirik Bøe, M. 43,14

6. Nils Heggdal, M. 43,30

7. Knut Gunnar Ulvedal, M. 45,54

8. Arvid Hatledal, M. 46,48

9. Per Hatledal, M. 48,44

10. Jørgen Bergset, Eid 51,46

”Småtroll”: Oda Svarstad Hole

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide

Katrine Svarstad Heggdal

Beate Heimlid Øiestad

Elise Heimlid Øiestad

Simon Hjelmeset Kirkeeide

Even Svarstad Espe

Desse kom frå Vikalida Barnehage:

Anders Vinsrygg

Felix Kvamme

Karl Bergem Bø

John Martin Ftodden

Oliver Bjørkedal Eide

Ola Øvreberg Hillestad

Hans Teodor Haugen

Mads Sørebø Hopland

Solveig Følsvik

Hermine Kjøsnes

Mailene Myklebust Rustøen

Fride Nesje

Jonas Thaule

Sindre Folven

Marte Gjøvåg Heggestad

Leif Erik Reinke

Atseda Pasomsat

Karoline Nesje Hafsås

Håvard Tonning

Kari Skrede

Elias Gloppestad Solberg




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline