Resultat nær o-løp og lagsmeisterskap på Ullsheim 29.08.

Postet av Markane IL den 10. Sep 2007

Denne onsdagskvelden var det mange som hadde funne vegen til Ullsheim. 51 løparar og 13 småtroll var til skogs for å finne postane. Vi takkar Oddvar, Bjørg og Per for eit flott arrangement! Resultatlista finn du her.

Resultatliste nær-o-løp 29.08.2007

Nær-o-løpet var ope for alle, og var samtidig lagsmeisterskap for IL Veten og Markane IL.

Arrangør : Markane IL. Stad: Ullsheim.

Løypeleggar:Oddvar Sætren. Medhjelparar: Bjørg og Per Heimlid.

4,5 km løype:

H 50-:

1. Per Hatledal Markane 53.19

H 45-:

1. Jørgen Bergset Eid 68.34

H 19-:

1. Kåre Bøe Markane 32.54

2. Henning Heimlid Markane 33.50

3. Anders Bergset Veten 35.14

4. Per Øen Markane 37.50

5. Nils Heggdal Markane 39.19

6. Kjell Ove Bergset Veten 41.15

7. Ivar Bergset Veten 51.13

H 17-18:

1. Eirik Bøe Markane 37.45

H 15-16:

1. Isak Bergset Veten 38.26

2. Gisle Bøe Markane 42.29

H 13-14:

Geir Olav Roset Veten Braut

3 km løype:

H 60-:

1. Anders Svarstad Sandane 38.42

H 50-:

1. Arvid Hatledal Markane 29.47

2. Klemet Bø Markane 36.05

H 35-: (?)

Kjetil Netland Markane Diska

H 19-:

1. Knut Gunnar Ulvedal Veten 57.52

H 17-18:

1. Bjarte Vonheim Markane 50.31

3 km løype:

H 15-16:

1. Arne Hjelle Strand Eid 44.28

D 50-:

1. Aslaug Thingnes Bø Markane 36.58

D 35-:

1. Vigdis Valheim Markane 42.28

D 19-:

1. Vigdis Sætren Markane 25.32

2. Anne Marie Svarstad Markane 27.37

3. Åshild Sætren Bøe Markane 29.29

4. Sissel Svarstad Markane 37.39

5. Kari Svarstad Markane 93.00

2 km løype:

H 13-14:

1. Runar Netland Markane 13.57

2. Trygve Sætren Bøe Markane 38.10

Johannes Thingnes Bø Markane Braut

H 11-12:

1. Martin Vonheim Markane 17.57

2. Vebjørn Bergset Veten 22.25

D 60-:

1. Brynhild Sætren Markane 31.39

D 19-:

Jorunn Skrede Veten Braut

D 11-12:

1. Kristi Bergset Veten 22.06

1,5 km løype:

Magnus Kristoffer Rotevatn Eid 57.38

Marthe Bjørhovde Eid 52.57

Daan van Kessel Eid Diska

Gaute Bø Markane 23.51

Liv Rigmor Netland Markane 36.28

Anders Svarstad Hole Markane 60.04

Elias Bergset Veten 25.03

Sigrid Bøe Markane 29.17

Georg Halsteinslid Markane 15.16

Andreas Halsteinslid Markane 18.14

Simon Hjelmeset Kirkeeide Markane 42.05

Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane Fullført

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane Fullført

Bjarte Bergset Veten Fullført

Emma Nygaard Sætren Markane 29.28

Richard Kirkeeide Bø Markane 30.39

Småtroll-løype:

Oda Elise Slettenes, Veten, June Alette Slettenes, Veten, Sven Langvik Bergset, Veten,

Marie Belinda Bergset, Veten, Oda Svarstad Hole, Markane, Katrine Svarstad Heggdal, Markane, Emma Nygaard Sætren, Markane, Sigrid Bøe, Markane, Ingunn Bergset, Veten, Malin Bergset, Veten, Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane, Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane,

Oddrun Hjelmeset Kirkeeide, Markane.


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline