Resultat lagsmeisterskap i orientering

Postet av Markane IL den 2. Nov 2006

Resultatliste lagsmeisterskap i orientering Markane Idrettslag

 

 

Stad: Ullsheim.

Tid: Torsdag den 31.august. Start kl. 18.30.

Løypeleggar: Oddvar Sætren.

 

4,5 km                                                                       

 

 

D 19-                                                                                                                                   

Vigdis Sætren                          39.32                         

Anne Marie Svarstad               47.57  

Åshild Sætren Bøe                   53.10  

Sissel Svarstad             Braut              

 

H 19-                                                                                                

Henning Heimlid                       37.01

Per Øen                                   37.36                                     

Per Hatledal                             45.29             

Nils Heggdal                            46.27

Arvid Hatledal                         53.38                         

Sigbjørn Fænn                     1.17.40   

 

Gjesteklasse 4,5 km

Rolf Magne Hellevang  54.08

 

3 km   

                                                                      

D 15 –16        

Marita Sætren Bøe                  23.50              

                                                                                                             

H 15 –16                                                       

Eirik Bøe                                 20.49                         

                                                                                                             

D 35-                                                                        

Aslaug Thingnes Bø                 23.15

Vigdis Valheim             25.21

 

H 35

Klemet Bø                               21.21

 

 

2 km

 

H 13-14

Gisle Bøe                                14.06

 

D 60

Brynhild Sætren                       28.09

 

Gjesteklasse 2 km

Elias Bergset, med følgje          32.16

Kristin Normann                      42.17

 

 

1,5 km

 

Gaute Bø, 9 år                         20.15

Sigrid Bøe, 8 år                       14.34

Jonas Fotland Fænn, 10 år         9.53  

Andreas Halsteinslid, 8 år        14.29

Georg Halsteinslid, 10 år            8.19

Martin Sunde, 10 år                 12.29

Martin Vonheim, 11 år   8.46

 

Småtroll-løype

 

Sigurd Fotland Fænn

Anders Svarstad Hole

 

Gjesteklasse småtroll

Vegar Taklo

Fredrik Taklo


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline