Resultat lagsmeisterskap i orientering

Postet av Markane IL den 2. Nov 2006

Resultatliste lagsmeisterskap i orientering Markane Idrettslag

 

 

Stad: Ullsheim.

Tid: Torsdag den 31.august. Start kl. 18.30.

Løypeleggar: Oddvar Sætren.

 

4,5 km                                                                      

 

 

D 19-                                                                                                                                  

Vigdis Sætren                        39.32                        

Anne Marie Svarstad             47.57 

Åshild Sætren Bøe                 53.10 

Sissel Svarstad           Braut             

 

H 19-                                                                                               

Henning Heimlid                     37.01

Per Øen                                 37.36                                    

Per Hatledal                           45.29            

Nils Heggdal                          46.27

Arvid Hatledal                       53.38                        

Sigbjørn Fænn                   1.17.40  

 

Gjesteklasse 4,5 km

Rolf Magne Hellevang54.08

 

3 km  

                                                                     

D 15 –16       

Marita Sætren Bøe                23.50             

                                                                                                            

H 15 –16                                                      

Eirik Bøe                               20.49                        

                                                                                                            

D 35-                                                                       

Aslaug Thingnes Bø               23.15

Vigdis Valheim           25.21

 

H 35

Klemet Bø                             21.21

 

 

2 km

 

H 13-14

Gisle Bøe                              14.06

 

D 60

Brynhild Sætren                     28.09

 

Gjesteklasse 2 km

Elias Bergset, med følgje        32.16

Kristin Normann                    42.17

 

 

1,5 km

 

Gaute Bø, 9 år                       20.15

Sigrid Bøe, 8 år                     14.34

Jonas Fotland Fænn, 10 år     9.53 

Andreas Halsteinslid, 8 år      14.29

Georg Halsteinslid, 10 år        8.19

Martin Sunde, 10 år               12.29

Martin Vonheim, 11 år 8.46

 

Småtroll-løype

 

Sigurd Fotland Fænn

Anders Svarstad Hole

 

Gjesteklasse småtroll

Vegar Taklo

Fredrik Taklo


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline