Styret 2015

Postet av Markane IL den 12. Mai 2015

Styret i MIL 2015


Eldbjørg Hatledal – leiar ehatleda@online.no 97 07 66 95

Rikard Kirkeeide Bøe – nestleiar rikard.boe@gmail.com 45800450

Antonia Karete Haugen Kongsvik – sekretær antoniak@online.no 90 99 99 88

Arvid Hatledal - hatledal@online.no 90 63 71 60

Kristin Hatledal - k_hatledal@hotmail.com 97024543

Sigbjørn Fænn - siggen_fen@hotmail.no 48 25 26 62

1.vara: Monica Halsteinslid monica@termopartner.no 41 68 40 66

1.vara Monica Halsteinslid er fungerande nestleiar i staden for Rikard

Kirkeeide Bøe som har permisjon våren 2015.

----------------------------------------------------------------

Nils Heggdal - kasserar nils@iras.as 92 60 66 63


-----------------------------------------------------------------


Dagleg leiar Ullsheim/ansvarleg for utleige av Ullsheimsanlegget:

Klemet Bø dagleg leiar Ullsheim klem-b@online.no 91 31 95 12

--------------------------------------------------------------------
Gruppeleiarar:


Monica V. Halsteinslid skiskyting monica@termopartner.no 41 68 40 66

Sigbjørn Fænn ski siggen_fen@hotmail.no 48 25 26 62

Margunn Hjelmeset barneidr.sk. marg-hje@frisurf.no 41 62 82 68

Ny kontaktperson for friidrett vert vald av styret snart

Per Jakob Kyrkeeide trim per.jakob.kyrkjeeide@enivest.net 92 22 30 02

Per Øen orientering per-oee@online.no 90 05 42 38



Andre:

Per Jakob Kyrkeeide vaktm/ reinh per.jakob.kyrkjeeide@enivest.net 92 22 30 02

Antonia Karete Haugen Kongsvik – heimesida antoniak@online.no 90 99 99 88



Oversikt over gruppestyra, revisorar og valnemnd i 2015

Styret i skiskyttargruppa 2015

Leiar: Monica Halsteinslid

Nestleiar: John Roger Meland

Styremedlem: Jan Egil Gjørven

Styremedlem: Kari Tonning



Styret i skigruppa 2015

Leiar: Sigbjørn Fænn

Styremedlem: Margunn Hjelmeset

Styremedlem: Kjetil Svarstad

Styremedlem: Svein Rune Aaland

Styremedlem: Anne Marie Svarstad



Styret i orienteringsgruppa 2015:

Kontaktperson: Per Øen

Styremedlem: Grete Zachariassen

Styremedlem: Sissel Svarstad

Styremedlem: Åshild Sætren Bøe

Styremedlem: Svein Arne Lødemel



Styret for barne- og ungdomsgruppa, trimgruppa/friidrettsgruppa 2015:

Leiar: Per Jakob Kyrkjeeide

Styremedlem: Bodil Dybevoll

Styremedlem: Sigbjørn Kirkeeide

Styremedlem: Even Nesje

Leiar friidrett: Ny kontaktperson vert vald av styret snart

Leiar Markane og Stryn barneidrettskule: Margunn Hjelmeset



Revisorar 2015:

Ester Anny Skrede

Randi Lindvik



Varamedlem: Per Ove Kjøs



Valnemnd i 2015:

Leiar: Ann Kristin Grodås

Medlem: Frank Jakob Sandbakk

Medlem: Monika Osvold



Varamedlem: Wenche Arntsen

Styremedlem i Team Statkraft Nordfjord: John Roger Meland




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc